Sociale verhuring

NaamTaak
Lieve Van Cauterenhuurders, huurprijsberekening
Miguel Buylekandidaat-huurders, plaatsbeschrijvingen, technische meldingen

Boekhouding

NaamTaak
Lesley Vermeirboekhouding

Directie

NaamTaak
Karolien SercuDirecteur

Raad van Bestuur

NaamTaakE-mail
Tom Van Hauwermeirenvoorzittertom.vanhauwermeiren@telenet.be
Carine Meyersondervoorzittercarine.meyers@openvld.be
Gunther Cooremanbestuurderschepencooreman@berlare.be
Ingrid Rogiersbestuurderingrid@d-dream.be
Freddy Schattemanbestuurderschatteman.freddy@skynet.be
Kenneth Taylorbestuurderburgemeester@wichelen.be
Annie Van Den Berghebestuurdervandenberghe.annie@skynet.be
Steven Vander Snicktbestuurderschepenvandersnickt@berlare.be
Hugo Verstraetebestuurderhugo.verstraete1@gmail.com
Copyright 2019 by SIW/GS - Privacybeleid